Automobilių supirkimas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose

Nenaudojami automobiliai didelė miestų problema ypač Vilniuje. Automobilių pirkimas didmiesčiuose yra dažnas reiškinys, o nenaudojami automobiliai paliekami šaligatviuose ar daugiabučio kieme, taip sukurdami nepatogumus kitiems namo gyventojams.

Nelaukite, parduokite automobilį dabar ir nepraraskite jo vertės

Nenaudojamą auto priemonę veikia korozija, taip krenta jos vertė. Jei transporto priemonę laikote garaže kur lauko sąlygos neveikia jos, vis tiek automobilis nuvertėja, nes darosi senesnių metų. Nešvaistykite savo pinigų, skambinkite numeriu 8 600 53544 ir sužinokite savo auto priemonės vertę dabar arba užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis.

Ar verta pardavinėti nenaudojamą automobilį pačiam?

Žinoma internete pilna skelbimų portalų kur galėsite parduoti savo automobilį. Bet ar kada bandėte skaičiuoti savo sugaištą laiką talpinant skelbimus ir derantis su būsimu pirkėju. Tai atima daug laiko ir jėgų. O ar turite pakankamai patirties nustatyti jo kainą? Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį automobilių pardavime ir mes galime objektyviai įvertinti jo kainą.

Ar verta remontuoti automobilį pardavimui?

O kam rūpintis daiktu kurio nenaudosite? Žinoma, kad neverta. Mes galime įvertinti remonto išlaidas ir Jums nereikės gaišti laiko remontuojant transporto priemonę. Mes suremontuosime ją ir parduosime už rinkos vertę vietoj Jūsų.