Kur ir kodėl nenaudojamą automobilį parduoti apsimoka labiausiai?

Tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad Lietuvoje jau kurį laiką egzistuoja įmonės, kurios iš savininkų perka automobilius, kurie yra naudoti ir eksploatacijai jau nebetinkami. Tačiau ar tai pati tinkamiausia išeitis norintiems atsikratyti nenaudojamos transporto priemonės? Pateiksime kelis svarius argumentus, padėsiančius Jums greičiau apsispręsti.

 

Parduokite nenaudojamą automobilį mums


Nebenaudojamą transporto priemonę apsimoka parduoti mums, nes:

  • dirbame greitai, automobilį paprastai paimame jau po dienos ar dviejų nuo Jūsų skambučio;
  • dirbame visoje Lietuvoje;
  • jei gyvenate daugiabutyje, senas automobilis nebeerzins jūsų kaimynų ir neterš kiemo;
  • neprarasite pinigų, kadangi stovėdamas automobilis dar labiau nuvertėja, ima rūdyti ir kt.;
  • pasirūpinsime dokumentais, išrašysime pažymą, kurios reikia išregistruojant automobilį;
  • išsivešime automobilį patys, todėl visai nesvarbu, ar jis važiuojantis, ar nebe;
  • pasiūlysime Jums patrauklią sumą;
  • atsiskaitysime iš karto.

Senas automobilis – į metalo laužą?

Vienas populiaresnių būdų atsikratyti seno automobilio – nugabenti jį į artimiausią supirktuvę. Vienintelis pliusas – kad mašinos atsikratysite gana greitai. Tačiau minusų kur kas daugiau: teks automobilį išregistruoti, tvarkyti visą šūsnį dokumentų ir kt. Antra, suma, kurią gausite už į metalo supirktuvę priduotą automobilį, tikriausiai Jūsų netenkins. Paprastai už lengvąsias mašinas supirktuvėje mokama vos apie 300 litų. Nuo bendro automobilio dar atskaitoma apie 200 kg, turint omenyje, kad būtent tiek svers detalės, pagamintos ne iš metalų – sėdynės, vidaus apdailos detalės ir kt. Šiuo atveju automobilį verta parduoti tik tada, kai visos detalės išimtos ir realizuotos, o nepanaudotas likęs tik vienintelis metalinis transporto priemonės korpusas.

Parduodame automobilį dalimis

Dažnai žmonės perka automobilius dalimis. Kitaip tariant, pasistato mašiną garaže, į visur, kur tik galima, į internetą ir į laikraščius įdeda skelbimus, kad parduoda automobilį dalimis ir laukia interesantų skambučių. Kol automobilis dar turės visas dalis, skambučių sulauksite, bet kai parduosite vos kelias ar keliolika pačių einamiausių detalių, visa kita stovėti gali mėnesių mėnesiais. Koks rezultatas? Sugaišite daug laiko dėdami skelbimus, juos nuolat atnaujindami, reikės automobilį ardyti, teks ieškoti vietos, kur ardomąją transporto priemonę laikyti, galbūt net prireiks nuomotis garažą – vien nuotoliai: tiek laiko, tiek ir pinigų atžvilgiu. Vienintelis čia dar įmanomas variantas: jei turite draugų ar pažįstamų, kurie dirba taip vadinamuose auto laužynuose, paprašykite jų, kad priglaustų jūsų automobilį ir detales bandytų pardavinėti jie. Paprastai auto laužynai sulaukia didesnio klientų ir interesantų antplūdžio, tad verslas ten sukasi kur kas greičiau. Visgi verčiau seno automobilio atsikratykite vienu ypu: nepatirsite didesnių nepatogumų ir nuostolių.

Taigi gerai pagalvokite, kaip pasielgti būtų teisingiausia. Jei susidomėjote, netrukus skambinkite įmonei, kuri perka automobilius. Mūsų telefono numeris 8 600 53544.