Mes superkame automobilius, bet ar Jūs mums juos parduosite?

superkame automobilius

 

Nusipirkti automobilį yra gana paprasta, tačiau kur jį padėti, kai transporto priemonė tampa nebeeksploatuojama? Tai klausimas, varginantis didžiąją dalį automobilių savininkų. Pabandysime aptarti populiariausius būdus, kur padėti naudojimuisi nebetinkamą transporto priemonę: galbūt tai padės jums lengviau apsispręsti.

  1. Gana efektyvus būdas – susirasti skelbimus, kurių antraštę puošia tekstas „superkame automobilius“. Pasidairius po svetaines, kuriose dedami tokie skelbimai, galime įžvelgti vieną tendenciją: čia superkami įvairūs lengvieji automobiliai, priekabos, visureigiai, stambus ir krovininis transportas, mikroautobusai, priduoti čia galima netgi senus motociklus ir motorolerius. Taigi su nė viena transporto priemone neturėtų kilti didelių nesklandumų. Beje, automobiliams praktiškai netaikomi jokie reikalavimai: mašinos gali būti tiek važiuojančios, tiek ir nebe, tai su įvairias variklio ir važiuoklės gedimais. Šis būdas labai patogus, nes supirkėjai atsiskaito iš karto. Domina, kiek pinigų gautumėte už savo nebenaudojamą automobilį? Užsukite į svetainę, raskite tekstą superkame automobilius ir užpildykite specialią formą, kurioje reikės nurodyti svarbiausius savo asmeninius duomenis bei pagrindinius duomenis apie nenaudojamą transporto priemonę.
  2. Automobilio ardymas dalimis. Turite laiko ir laisvą garažą ar sandėliuką? Jei taip, galite seną savo automobilį parduoti detalėmis. Koks šio pardavimo pliusas? Galite uždirbti. Tačiau turėtumėte žinoti, kad minusų čia kur kas daugiau. Reikės nuolat kalbėti telefonu ir pasakoti, kokios auto dalys dar yra, o kurias jau pardavėte. Pats turėsite automobilį ardyti: viskam prireiks laiko. Taip pat turėsite susitikti su potencialiais pirkėjais. Dar labai didelis minusas – iš tiesų neaišku, kiek detalių parduosite ir kiek tai jums apsimokės. Gali būti, kad patirsite nuostolių, jei neturite nuosavo garažo ir vietą nenaudojamam automobiliui laikyti teks nuomotis. Aišku, galbūt uždirbsite ir šiek tiek daugiau nei pasirinkę šio straipsnio gale paminėtą būdą atsikratyti automobilio.
  3. Bandymas automobilį parduoti per skelbimus. Kai kurie žmonės, norėdami automobilį parduoti, jį suremontuoja ir prikelia naujam gyvenimui. Tačiau gerai paskaičiuokite, ar verta: reikės investuoti daug pinigų, kurių greičiausiai neatsiimsite. Gali būti, kad transporto priemonės taip ir neparduosite ir galiausiai vis tiek teks ieškoti skelbimų, pasipuošusių antraštėmis superkame automobilius. Jei matote, kad senoji transporto priemonė – nieko verta, nešvaistykite brangaus savo laiko ir pinigų.
  4. Taip pat vienas paprastesnių sprendimo būdų – automobilį atiduoti į artimiausią metalo laužo supirktuvę. Tokiu atveju reikėtų parduoti tik labai seną, visiškai nevertingą, nebevažiuojančią mašiną. Vienas didžiausių privalumų – nereikės sukti galvos, kur padėti seną mašiną. Didžiausias minusas – menka kaina. Paprastai už į metalą parduodamus automobilius nemokama daugiau nei 300 – 400 litų už vienetą. Iš bendrojo automobilio svorio minusuojami apie 200 kg svorio – būtent tiek paprastai sveria dalys, kurios nėra metalinės ar plieninės.