Superka nenaudojamus automobilius iš kiemo

Ar kada turėjote parkavimo problemų daugiabučio aikštelėje? Visi atsakys: žinoma taip. Bet jeigu automobilių savininkai atsikratytų nenaudojamais daiktais, kieme būtų žymiai erdviau. O tie kas superka automobilius išrašys utilizacijos pažymą ir dar pinigų sumokės. Ar ne keista, kad dar kiemai pilni nenaudojamų automobilių.

Savininkai pratę kaupti nenaudojamus daiktus

Dažnai pasitaikantis atvejis, kad gyventojai nenori, arba nežino, kaip galima perduoti savo nenaudojamą automobilį tiems kas perka tokio tipo automobilius. O kieme vieta automobilio parkavimui naudojama. Gyventojams kuriems reikia parkuoti eksploatuojamus automobilius susiduria su vietos stygiumi, bet savininkai kurie nesinaudoja savo automobiliais nenori samdyti automobilių supirkėjų dėl savų priežasčių.

Vaikai niokoja nenaudojamus automobilius

superka automobiliusNuobodžiaujantiems vaikams nenaudojami automobiliai pramoga. Jie gali įsilaužti į juos, niokoti. Taip ne tik užimama nenaudojama vieta kieme, bet ir automobilių stovėjimo aikštelė virsta auto laužynu. Dažnas esate matę tokių vaizdų kiemuose kaip matote nuotraukoje.

Perka automobilius – jums reikia tik paskambinti numeriu 8 600 53544 ir sutarti laiką

Ar žinojote, kad norint atsikratyti nenaudojamu automobiliu reikia tik paskambinti automobilių supirkėjui ir sutarti atvykimo laiką? Taip, tai taip paprasta. O automobilių supirkėjas atvyksta pas Jus su savo transportu ir išrašo pažymą kurios reikia išregistruojant automobilį. Visiškai nesvarbu ar automobilis veikiantis ar ne, ar turi nepataisomų gedimų.

Gerai pasvarstykite ką veiksite su nenaudojamu automobiliu

Nenaudojamas automobilis ne tik užima vietą kieme, bet jis atima iš Jūsų pinigus nuvertėdamas. Kuo greičiau parduosite savo automobilį, tuo geresnės išvaizdos jis bus ir tuo daugiau galima uždirbti iš jo. Stovėdamas lauke nenaudojamas automobilis rūdija ir praranda vertę. Nelaukite kol iš jo neliks nei vienos naudingos dalies, parduokite kuo greičiau ir atgaukite savo mokėtus pinigus už jį. Skambinkite mūsų konsultantams kurie superka automobilius tiesiai iš Jūsų kiemo.